Hakkımızda


Lionlight İlaçlama demek


Lionlight İlaçlama Türkiye


Lionlight İlaçlama kurulduğu ilk günden beri müşterilerine kaliteli, güvenilir ve ekonomik ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Konusunda meslek içi eğitim almış profesyonel ilaçlama personellerimiz tüm haşere türlerini en kısa zamanda etkisiz kılarak yaşam bölgelerinizi sağlığına kavuşturmaktadır.

Hizmetlerimizin bütünü Sağlık Bakanlığı onayıyla gerçekleştirmekteyiz. Haşere ile ilgili şikayeti yaşanan ev ya da işyerine en kısa zamanda ulaşan ilaçlama ekiplerimiz, haşereleri kontrol altına alarak ilaçlama çalışmalarına başlamaktadır. Haşere ve fare türlerinin insan ve çevre sağlığına verdiği zararın farkında olan firmamız, üzerine düşen sorumluluğu büyük bir özen içerisinde yerine getirmektedir. Lionlight İlaçlama hizmetini İstanbul’un tüm semt ve mahallelere ulaştırmaktadır. Profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz haşerelerin yuva oluşturduğu alanlara kullanılan ilacın nüfus etmesini sağlayarak kalıcı ve başarılı sonuçlara ulaşmasını sağlamaktadır. Böcek türüne özel olarak belirlenen İnsan sağlığına zararsız çevre dostu organik ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri haşereler üzerinde %100 kontrol oluşturmaktadır.

İlaçlama firmaları arasında kaliteli hizmetin adresi olan Lionlight İlaçlama, kapalı ve açık tüm yaşam alanlarının ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde görev alan ziraat mühendislerimiz, ilaçlama planlarını daima kontrol altında tutmaktadır. İlaçlama yöntemlerinde kullandığımız böcek ve fare ilaçlarının tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafınca onaylıdır. İnsan ve çevre sağlığına dost uygulamalarımız haşerelerin oluşumuna daima engel olmaktadır.

Müşterilerimizin haşere şikâyetlerini anında cevaplandırmak için Müşteri temsilcilerimiz Whatsapp üzerinden destek hattında 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Böceklerden kurtulmak ve yaşam alanlarınızı dezenfekte etmek profesyonel yöntemler ile daima mümkün olacaktır. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız, müşteri memnuniyetine her zaman önem vermektedir.

WhatsApp WhatsApp Canlı Destek